CUMHURİYETİN 100. YILI ACW AVKIF SKS- SOSYAL KÖPEK SINAVI VE FRİZBİ ETKİNLİĞİ

CUMHURİYETİN 100. YILI ACW AVKIF SKS- SOSYAL KÖPEK SINAVI VE FRİZBİ ETKİNLİĞİ

Sevgili AVKIF dostları ve değerli takipçilerimiz, Cumhuriyetimizin 100 yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında müthiş bir etkinlik gerçekleştirdik.
Etkinliğimize katkıda bulunan; Sayın Pendik Belediyesi, İstanbul İl ve Pendik İlçe Tarım Müdürlüğü, Pendik Kaymakamlık ve Pendik Jandarma Yetkililerine, şükran ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Ayrıca etkinliğimize sponsor olan Promama ve Mystic’ e teşekkür eder, önümüzdeki etkinliklerde ve yarışmalarda yeniden görüşmeyi temenni ederiz.
Cumhuriyetimizin 100. Yılına yakışır SKS - Sosyal Köpek Sınavı ve Frizbi Etkinliği gerçekleştirdik. Etkinlik alanımızda bulunan tüm katılımcılara teşekkür ederiz ve önümüzdeki etkinliklerde yeniden birlikte olmayı dileriz.
Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel olarak böylesi güzel bir etkinlik düzenledi için değerli hocamız Uğur Kurşun’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
İnançla, azimle, gururla ve yenilikçi bakış açımızla her zaman geleceğe yönelik etkinliklerde ve yarışmalarda görüşmek dileğiyle. AVKIF ailesinden hepinize sevgiler, selamlar.